Doplnková výbava vysokozdvižných vozíkov   MAX HOLLAND 
Všetky vysokozdvižné vozíky Max Holland môžu byť vybavené plnými Super Elastic kolesami (Solid Tyre) štandardne v čiernom prevedení s možnosťou bielej gumy pre použitie při náročných typov priemyselných podláh (Non Marking Solid Tyre).

Vysokozdvižné vozíky Max Holland sú štandardne dodávané s dĺžkami lyžín 920, 1070, 1150 a 1,22 m ale na objednávku môžu byť dodané aj v dĺžkach 1370, 1520 alebo1820 mm. Štandardná výška zdvihu výložníka 3 metre môže byť s použitím systémov duplex a triplex zvýšená podľa požiadaviek zákazníka až do výšky 6 metrov.

Pre lepšiu priechodnosť a zvýšenie stability v ťažkom a nerovnom teréne môžu byť vozíky vybavené zdvojenými kolesami a vyvýšenými blatníkmi. Aj v tejto verzii môžu byť použité klasické pneumatiky alebo pneumatiky Super Elastik v štandardnom čiernom príp. v bielom prevedení.

Vysokozdvižné vozíky Max Holland môžu byť vybavené aj naftovými motormi Yanmar alebo pri verziách do 2,5 t motormi Isuzu. Pri verzii LPG je montovaný motor Nissan-K25.

Vozíky s pohonom LPG môžu byť vybavené otočným držiakom propán - butánovej fľaše. Tieto vozíky majú navyše zabudovaný jednoduchý karburátor, ktorý umožňuje veľmi dobré spaľovanie benzínu.

Pri práci vo veľmi ťažkých terénoch sa odporúča použiť namiesto automatickej prevodovky mechanickú prevodovku. Dieselové verzie vysokozdvižných vozíkov môžu byť pre zníženie emisií dodávané aj s filtrom sadzí na výfuku. Pri týchto verziách je ešte možné zabudovanie mokrého vzduchového filtra a zabudovanie filtra proti iskrám na konci výfuku.

Elektrické verzie vysokozdvižných vozíkov sú dodávané nabíjačom akumulátorov od nemeckej firmy Delong.